Українська
Почати безкоштовну пробну версію
Меню
Українська

STANAG 4382

STANAG 4382 угода про випробування боєприпасів повільним нагріванням

Національні органи, що впроваджують угоду, і постачальники, чиї контракти посилаються на AOP-4382

STANAG 4382 - угода NATO, щоб держави ратифікували і впровадили AOP-4382, настанови з випробування боєприпасів повільним нагріванням, а не документ, який постачальник впроваджує безпосередньо.

Видання
3
Опубліковано
2020-03-09
ЦЕЙ ДОКУМЕНТ Угода Містить вимоги Сертифікат організації Оцінка виробу чи конструкції УГОДА ЗІ СТАНДАРТИЗАЦІЇ · ВИДАННЯ 3 · 2020-03-09 STANAG 4382 Процедури випробування повільного нагрівання для боєприпасів STANAG 4382 - угода NATO, за якою держави через ратифікацію та впровадження запроваджують у національне використання AOP-4382, керівні матеріали з випробування боєприпасів на повільний нагрів. УГОДА STANAG 4382 Угода NATO. Специфікації в цій обкладинці немає. ДЕ МІСТЯТЬСЯ ВИМОГИ AOP-4382 AOP-4382 - процедура NATO для отримання доказів реакції боєприпасів і зразків озброєння на повільне тривале джерело тепла, для оцінки малочутливих боєприпасів і класифікації небезпеки. Вимоги містяться в AOP-4382, а не в STANAG 4382. Адресовано: національний орган. Вводить у дію AOP-4382. На обкладинці не названо схеми сертифікації; держави повідомляють про ратифікацію та впровадження в NSDD, що не є сертифікатом організації. Зобов'язує державу після ратифікації. До постачальника доходить, коли контракт або національна інструкція називає його чи публікацію, яку він покриває. Нікого щодо цього документа не сертифікують. Держави звітують про ратифікацію; сертифікат компанії не видають.

Що це таке

Що охоплює угода

STANAG 4382 - угода зі стандартизації NATO, що надає силу AOP-4382, Edition A, Allied publication, яка "gives guidelines on the way a slow heating test shall be performed" для боєприпасів. STANAG сам по собі не є технічною специфікацією: це угода, якою держави NATO зобов'язуються впровадити одну, а сама процедура випробування стоїть у публікації, яку він охоплює. Власний текст угоди короткий: він формулює вимогу сумісності, фіксує, що держави-учасниці погоджуються впровадити AOP-4382, і викладає, як повідомляють про ратифікацію і впровадження.

Кого зобов'язує і як

Угода звернена до держав і структур NATO, а не до постачальників безпосередньо: вона "effective upon receipt for use by the participating nations and NATO bodies." Держава ратифікує STANAG 4382, потім впроваджує його, видаючи власні внутрішні накази і інструкції, і повідомляє про обидва кроки до NATO Standardization Document Database через електронний інструмент звітності NATO. Держав-партнерів запрошують, хоч і не зобов'язують, повідомляти про впровадження так само. Той двоетапний процес - те, до чого насправді зводиться «чи є STANAG 4382 обов'язковим»: він обов'язковий для держави, коли та ратифікувала і впровадила його, і до постачальника доходить лише через той контракт чи тендер, у який вписана національна вимога, що з цього випливає.

Це видання

Це третє видання, оприлюднене 9 березня 2020 року. Воно замінює STANAG 4382, Edition 2, датоване 15 квітня 2003 року. Угоду наглядає CNAD Ammunition Safety Group, Sub-Group B on Ammunition Systems (SG/B), і її переглядають відповідно до AAP-03.

Чого він не охоплює

Угода не несе власної швидкості нагрівання, температури чи порогу випробування, і ця сторінка теж ні. Кожна технічна деталь випробування повільним нагріванням належить AOP-4382, публікації, яку цей STANAG уводить у дію; споріднена сторінка в цьому каталозі охоплює той документ. Ця сторінка про угоду: до чого вона зобов'язує держави і як працюють ратифікація і впровадження.

Пов'язані документи, названі на обкладинці

Обкладинка називає кілька інших угод з безпеки боєприпасів поруч з AOP-4382, не кажучи, чи будь-яка є нормативним посиланням для самого випробування повільним нагріванням: STANAG 4123 про класифікацію військових боєприпасів і вибухових речовин, AASTP-03, STANAG 4439 про політику введення і оцінювання малочутливих боєприпасів, і AOP-39.

Покладіть STANAG 4382 на систему, яка зберігає докази

Документи, навчання, ризики й докази в одному місці, зі слідом, який запитує аудитор.

Як ми допомагаємо

STANAG 4382 - рамкова угода між державами, а не те, що постачальник впроваджує як написано. Там, де контракт посилається на AOP-4382, сама робота фізична: замовити випробування повільним нагріванням на кваліфікованій випробувальній установці, потім тримати папери, що доводять, що воно відбулося. ComplyTrain не проводить і не спостерігає того випробування.

Чим ComplyTrain допомагає - слід доказів навколо нього: задокументована процедура, що описує, коли AOP-4382 застосовується на програмі, звіт і сертифікат випробувальної установи, підшиті проти проєкту чи партії, яку вони охоплюють, і запис, хто переглянув і затвердив результат, перш ніж він пішов у поставку за контрактом. Для команди якості, що одночасно веде кілька вимог випробувань, похідних від NATO, це означає одне місце тримати процедуру, запис і затвердження, а не теку на кожен контракт.

ComplyTrain не каже читачеві, чи STANAG 4382 або AOP-4382 застосовується до їхнього контракту, - застосовний рівень і стандарти, що з ним ідуть, задає контракт і пункт якості замовника. Оглядач стандартів показує, що стоїть поруч, і ми раді обговорити, як має виглядати документаційний слід вашої програми.

Стандарти, на які він посилається

Запросити доступ до цього стандарту

Розкажіть, як ви плануєте працювати з STANAG 4382 і що вам від нього потрібно. Ми зв'яжемося з вами та повідомимо, чим тут може допомогти ComplyTrain.

Запитання

Чи є STANAG 4382 обов'язковим?

Загалом ні. Він зобов'язує державу, коли та ратифікувала і впровадила його, і доходить до постачальника лише через контракт чи тендер, що посилається на AOP-4382, а не тим, що існує сам по собі.

У чому різниця між STANAG 4382 і AOP-4382?

STANAG 4382 - угода: лист про оприлюднення, запис ратифікації і механізм перегляду. AOP-4382 - сама публікація, Allied publication, що дає власне настанови, як виконувати випробування повільним нагріванням. STANAG - рамка; AOP-4382 - зміст.

Яке видання чинне і що воно замінило?

Edition 3, оприлюднене 9 березня 2020 року. Воно замінює STANAG 4382, Edition 2, датоване 15 квітня 2003 року.

Чи сертифікований ComplyTrain за цією угодою?

Ні. Немає акредитованої сертифікації за STANAG 4382 чи AOP-4382, яку можна було б мати, і ComplyTrain її не заявляє. Ми підтримуємо слід доказів навколо процедур і записів випробувань для випробувань безпеки боєприпасів, на інформаційному рівні.

Як часто переглядають STANAG 4382?

Його переглядають відповідно до AAP-03, результат фіксують у NATO Standardization Document Database.

Що робить ComplyTrain

Одна система для всієї програми відповідності. Почніть із модуля, який потрібен найбільше.

  • Форми та подальші дії

    Збирайте інформацію щоразу однаково та наперед визначте, що буде далі.

  • Контроль і гарантії

    Знайте, чи ваші контролі справді працюють, а не лише те, що вони існують на папері згідно з політикою.

  • Планувальник проєктів

    Перетворіть знайому вам роботу з відповідності на план із відповідальними, залежностями та датами.

  • Відповідність продукту вимогам

    Знайте, що можете запропонувати, і майте докази для кожної конфігурації, у якій це пропонуєте.

  • Звітність та аналітика

    Вісім готових звітів у всіх модулях. Формуються за розкладом, надсилаються і зберігаються там, де лежать докази.

  • Моніторинг медіа

    Галузеві новини, важливі для вашої організації. Штучний інтелект читає й оцінює їх, а потім надсилає вам добірку за розкладом вашою мовою.

  • Гранти й тендери

    Штучний інтелект зчитує тендерну документацію та виокремлює вимоги, терміни й правила. Далі він допомагає підготувати відповідь на основі ваших затверджених матеріалів, а кожен крок ви переглядаєте самостійно.

  • Управління стейкхолдерами та постачальниками

    Єдиний актуальний реєстр постачальників і партнерів, від яких залежить ваша робота. Для кожного з них проведено оцінку ризиків, повторна оцінка відбувається за графіком, і всі вони напряму пов'язані з вашим реєстром ризиків.

  • Керування вимогами

    Побачте кожну вимогу, з якою ви маєте справу - за всіма стандартами, а також за вашими договорами й політиками - пов'язану з документами, доказами та процесами, які її виконують.

  • Управління ризиками

    Виявляйте, оцінюйте, опрацьовуйте та переглядайте ризики в одному місці. Штучний інтелект допоможе кожному провести повноцінну оцінку, а за кожним рішенням залишиться доказова база.

  • Управління навчанням

    Призначайте навчання, підтверджуйте його засвоєння та зберігайте записи про компетентність, які запитує аудитор.

  • Керування документами

    Створюйте документи з відповідності за допомогою ШІ, контролюйте кожну версію та експортуйте їх у гарному фірмовому оформленні. Усе в одному місці.

  • Управління якістю

    Аудити, коригувальні дії, процеси та погодження - в одній системі управління якістю зі структурою за ISO 9001.

Нове в ComplyTrain

  • Три партнери, три держави-члени, одна доказова база

    Правило про консорціум EDF зазвичай цитують так: три учасники з трьох держав-членів. Але за словом «незалежні» тихо ховається ще одна умова - про контроль. А ще є два винятки, які скасовують це правило повністю.

  • EDIP: що змінилося 30 грудня 2025 року

    Європейська програма оборонної промисловості (EDIP) діє з грудня 2025 року. Вона має власне фінансування, власні правила та власні терміни. Багато публікацій досі написані так, ніби Європейський оборонний фонд (EDF) - єдиний інструмент.

Інші стандарти в темі «Безпека боєприпасів і вибухових речовин»

  • AOP-15AOP-15 оцінювання безпеки і придатності боєприпасів
  • AOP-20AOP-20 посібник випробувань систем безпеки, взведення і функціонування
  • AOP-21AOP-21 випробування безпеки компонентів систем ініціювання
  • AOP-46AOP-46 оцінка повного життя боєприпасів
  • AOP-52AOP-52 безпека проєктування і оцінка програмного забезпечення для боєприпасів
  • AOP-62AOP-62 настанови з нагляду боєприпасів на службі

Робота з відповідністю не мусить жити в документах і таблицях

Побачте ComplyTrain на прикладі ваших власних процесів під час 30-хвилинної демонстрації разом із вашим керівником з якості або відповідності.